| florinipad a întrebat:

Salut am un card visa si vreau sa imi cumpar un joc de pe steam.
Intrebarea mea este: Daca un joc costa 30 euro si eu am 20 euro se va cumpara jocul, si diferenta de bani o voi plati la factura de la net? Sau nu se va cumpara jocul?
Dau funda happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio plata online nu vine pe factura de la net niciodata. Platile online se realizeaza prin paypal sau card bancar si daca nu ai destule fonduri tranzactia nu se va realiza