| Reellex1 a întrebat:

Salut.Am un virus sau o programa care trimite spam si de aceea nu pot intra pe citeva site-uri. Spuneti-mi o programa care sa rezolve aceasta problema(sa stearga virusul sau programa care trimete spam). Dau FUNDA 1000% numa ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Cu antivirus nu merge? baga kaspersky e free o luna macar scapi de problema sau da-mi add id crynys

| burnik a răspuns:

Pai dezinstalezi browserul ( mozzila, chrome, explorer ) si instalezi altul mai avansat sau tot acela si rezolvi problema, o sa mearga te asigur am patit si eu asa. funda! mersi

| Reellex1 explică:

Eu am patru browsere:
-Opera
-Mozila
-Chrome
-Explorer
Sa le dezinstalez pe toate sau numa pe unul dintre ele.
Uite in care e chestia:
De pe Mozila si Chrome nu pot intra pe google, mail.ru si vkontakte.ru,iar de pe Opera pot intra pe Google, dar pe celea doua nu.(Pe Explorer nu am incercat, nu ma folosesc de el)