| eLecTrIcK a întrebat:

am un windows 7 si as vrea sa va intreb cum sa fac sa sterg tot din PC dar sa-mi ramana windowswlaughing nu radeti. happy Nu stiu DaStea. cine ma ajuta funda la intrebarea asta si dac mai rasp la o intrebare pusa de mine ii

Răspuns Câştigător
| ptcgrand a răspuns:

Simplu, pui windowsul pe care l-ai folosit sa instalezi windowsul si dai sa buteze, cand intri vezi ca in partitii acolo ai 2 partitii sau mai multe, depinde cate ai tu. Urmatorul pas e simplu, dai format la partitiile care le vrei goale si lasi numai cel cu windowsul instalat (de ala nu te atingi). Dai un restart la comp si gata. CLEAN COMP. Sper ca te-am ajutat happy