| razor111 a întrebat:

Salut,am windows last xp in pc si cand intru in task manager imi arata ca aplicatia svchost.exe imi foloseste 99% din procesor iar daca o inchid nu mai am sonor
Cine imi spune cum pot rezolva problema ii

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Windows Last XP nu este o versiune oficiala a sistemului de operare Windows. Cu modificarile pe care le are acest pack, te poti astepta sa mai ai si alte surprize (gen virusi) prin el.
Incearca si vezi daca merge metoda de aici: http://www.technibble.com/how-to-fix-svchost-using-100-cpu-memory-leak/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LastXP este problema. Porcarie piratata, facuta de cine stie ce destept si pe care nu as folosi-o nici daca ma roaga cineva.