| xFiZzY a întrebat:

As dori sa aflu cum sa creez un videoclip din poze iar pe fundal sa fie vocea mea inregistrata si melodie! Va multumesc dau funda!

5 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Un program bun salvat in PC sau pe dvd nu strica, asa ca pune mana si incearca un program mediu precum Corel VideoStudio X4. Este foarte usor de folosit. L'am invatat fara instructiuni sau tutoriale!
Nu descarca X5 sau X6 ca nu's stabile si dau erori mai ales la montaje lungi!
Pentru a inregistra vocea foloseste Absolute Sound Recorder.

Daca mergi pe cele 2 kituri propuse de mine da'mi de stire si te ajut!

| uN23 a răspuns:

Movie Maker. Daca nu ma insel e deja preinstalat pe Windows.

| nicoalina a răspuns:

My Memories e un program foarte bun si usor de utilizat

| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Cu picassa faci videoclipul cu poze iar ca vocea ta sa fie inregistarta in melodie o faci cu prog audacity

| BobyDoru a răspuns:

Photodex ProShowProducer
http://www.photodex.com/proshow/producer

Simplu, intuitiv, rezultate spectaculoase, gasesti si variante free stii tu unde