| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut,as vrea neaparat sa ma ajutati cu un mic lucru.Aseara parca am vazut pe National Geographic un documentar,nu-mi amintesc exact numele stiu ca era vorba despre ascensiunea lui Hitler la putere.Ce ma intereseaza cel mai mult este,am vazut ca la un moment dat,Hitler chiar inainte sa devina cancelar, am fost la un teatru parca sau sa se inspire din Wagner dar dupa aceia el a vizionat un film/animatie parca cu un evreu care omora acvila germana cu un cutit.As fi extrem de fericit daca ar gasi cineva videoclipul cu evreul si acvila.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei daca imi amintesc bine se numea : Apocalipsa Dupa Hitler cauta pe net si o sa gasesti ce iti trebuia cu evreul parca. Asa se numea nu?