| faf a întrebat:

Salut as vrea sa dau la academie de politie dar am facut o operatie la picior si vreau sa stiu daca asta mar dejavantaja si nu as mai putea sa intru. Ps nu ma afecteaza cu nimic operatie alerg ca orice om normal si n-am probleme de sanatate.

Răspuns Câştigător
| Gabiiiiiii a răspuns:

Din ce stiu eu doar semnele la vedere ( de ex pe fata, pe brate etc) te pot afecta.
Este un forum unde vorbesc cei din Academie, poti intra acolo si sa afli un raspuns concret.