| Cumicu a întrebat:

Salut as vrea sa stiu imi puteti spune care este diferenta dintre un xbox360 arcade intre un xbox 360 elite? Multumesc Mult!

Răspuns Câştigător
| Geronimo9234341 a răspuns:

Salut,
Eu am un Xbox Arcade si este ff bun il am de o luna jum si este ca si in prima zi.
Diferentele:
Elite are HD mai mare (nu ai nevoie decat pentru salvari de memorie, si te joci pe CD deci nu ai nevoie big grin)
- Elite ii mai scump
- Elite ii negru si Arcade ii alb big grin
- Elite vine cu cablu HDMI (pentru Tv-uri LCD) si la Arcade il poti cumpara separat, Arcade vine cu Scarturi si inca ceva cu 3 cabluri (video, audio si inca una da nu imi vine acu)
-Iti sugerez ARCADE din propria experienta... FUNDA?! big grin

6 răspunsuri:
| Geronimo9234341 a răspuns:

Si eu multumesc pentru FUNDA! big grin ce iti iei?

| Geronimo9234341 a răspuns:

Da dar asta era acum ceva ani.intre timp sa remediat problema la serile noi :d

| Cumicu explică:

Iti multumesc mult!

| Cumicu explică:

Multumesc de ajutor!

| Cumicu explică:

Mi-a lua xbox 360 arcade dar mai am o intrebare ai auzit de problema cu red ring of death? se poate face ceva din ce cauza ti se poate intampla asta? Multumesc!

| Cumicu explică:

Multumesc MULT!