| grean a întrebat:

Salut, as vrea va rog daca se poate sa aflu codul puk pentru un nr digi mobil de pe net pentru ca plasticul ala pe care scria nu il mai am si nu am nici de pe ce sa sun la ei...multumesc. va rog daca se poate sa ma ajutati...

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Daca nu ai de pe ce sa suni la ei va trebui sa mergi la ei pentru ca un cod puk nu se afla de pe net. PUK-ul e unul pentru fiecare numar, cartela.Deci du-te cu telefonul la ei si iti vor rezolva problema, altceva nu ai ce face.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai trebuie sa suni la un nr de tel da nu il mai stiu