| dariusw0w a întrebat:

Salut, aveti idee cum pot scoate urmele astea? habar nu am cum le-am facut, cred ca m-am frecat de ceva. Dau funda.

http://postimg.org/image/is5miginn/

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca cu vata sau o bucata mica de material din bumbac imbibata in acetona sau diluant; verifica intai sa vezi daca materialul nu se topeste la contactul cu acetona,frecand intr-un loc putin vizibil(sub un tiv, sau o manseta), sper sa iasa, daca n-a iesit la spalat, nici chiar frecat de mana.

| dariusw0w explică:

Am incercat la masina de 4 ori... si frecat de mana dar degeaba