| Luci88 a întrebat:

Salut, Care dintre voi vrea sa faca o fapta buna?si anume sa ajute un copil de 7 anisori din botosani?Nu va cer imposibilul!
Va cer sa iti creati un blog care sa fie public si sa ii puneti povestea de pe linkul de mai jos,

http://www.jurnalul.ro/......606478.htm

sau postatil si voi pe blog-ul vostru!
Ajutati un copil,,o familie aflata in pragul disperarii.

toti cei care au postat povestea acestui copil, sau care ia creat un blog, publicandui povestea sa, sa trimita adresa unde-a postat povestea la adresa de mail

reporterstiri@yahoo.com
Sa le putem multumi in mod public.
va multumesc pentru ajutor!
Dumnezeu sa va aiba in grija!
+funta pentru voi

Răspuns Câştigător
| m4zg4 a răspuns:

Am postat eu pe forumul meu nu e destul de populat dar intra zilnic cam 20-25 oameni le spun sa dea mai departe!