| adriano_2181 a întrebat:

caut raspuns urgent. Daca eu sunt dintr-un oras si doresc sa primesc un colet in alt oras.cum pot face? vreau cat mai multe detalii! dau funda!

4 răspunsuri:
| LiaYapp a răspuns:

Setezi adresa pe adresa orasului respectiv, unde vrei u sa.l primesti...asta.i tot

| FraNNNkie10 a răspuns:

La adresa unde iti vine coletul, pui adresa din orasul ala in care vrei sa vina happy

| FraNNNkie10 a răspuns:

Pai, la adresa de ridicare a coletului, iti pui adresa orasului unde vrei sa iti vina, de ex. daca tu stai in Bucuresti si vrei sa vina coletul in Brasov, la adresa pui "Brasov, str..., nr... " Intelegi?

| adriano_2181 explică:

EU nu stau in orasul respectiv, eu invat acolo si as vrea sa imi vina coletul acolo.dar nu la o adresa, asi dori sa imi vina la oficul postal de acolos i eu sa ma duc sa il ridic cu buletinul.