| BezeaToxica a întrebat:

Ce telefon Gigabyte imi recomandati intre:
Gsmart Maya m1 v2
si
Gsmart Rey R3

Răspuns Câştigător
| George12356456 a răspuns:

Salut.Dintre astea 2 ti-l recomand pe Gsmart Maya m1 v2...Dar eu nu as alege firme gen:Allview/Gygabite/serioux/e-boda.Ti-as recomanda pe la 700-800 lei un Samsung galaxy s3 mini sau daca dispui de 800-900 lei i-ați un Samsung galaxy s2 plus.Asta este parerea mea. Uite linkul cu compararea Gsmart maya m1 v2 cu Gsmart Rey R3:http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5551&idPhone2=6211.Sper ca te-am ajutat.Bafta!

2 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Gsmart Rey 3

| BezeaToxica explică:

Stiu dar Gigabyte este mai cunoscut decat Allview/eboda/serioux(firmele romanesti)