| alexutz92 a întrebat:

Salut.cine are sau stie vreun site de vanzare cu vizte intre 2000-7000...

3 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Site-uri sunt destule de vanzare. Conteaza nisa care te intereseaza, daca iti trebuie si domeniul sau doar content si vizitele respective sa fie zilnice sau lunare? Daca le vrei zilnice, sa nu te astepti sa il iei pe 3 lei. oh go on Esti in domeniu? Astept propuneri "elevate" si complete

Răspuns utilizator avertizat
| alexutz92 explică:

Vreau siteuri de download filme, jocuri cunosc cat de cat domeniu asta, daca ai niste siteuri de vanzare din domeni asta da-mi pm cu ele.multumesc