| AmyAmaLyAAA a întrebat:

cine stie un site in care poti sa citesti carti online? sau macar povesti! funda!

4 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

Incearca pe scribd.ro sau com acum depinde ce si cum vrei sa cauti

| brokenkid a răspuns:

Http://www.romaniaeuropa.com/ { sursă generoasă de cărţi disponibile gratuit,‭ ‬incluzând aici şi materiale educative ori documente ciudate pe care nici în ruptul capului n-o să le accesezi vreodată‭ (‬de parcă te-ar interesa‭ "‬Analele Universităţii Bucureşti‭ ‬-‭ ‬Chimie‭")‬.‭ ‬În schimb,‭ ‬pun pariu că te va excita puţin‭ "‬Autoaparare Psihica‭ ‬-‭ ‬Cum sa devii imun la manipulare‭"}
alt site ar fi www.DozaZilnica.ro
www.e-scoala.ro www.Liternet.ro
www.Carti.x6.ro

| marynwtza a răspuns:

Http://www.libris.ro/ sau scrii numele cartii apui scrii "carte online"

| Uka_1739 a răspuns:

Eu am gasit seria amurg pe scribd.ro...incearca si poate gasesti:*tongue