| coosmin24 a întrebat:

Credeti ca exista diferenta mare de pret intre magazinele, praktiker, dedeman, ikea, birco din punct de vedere al materialelor (gresie, fainanta, parchet) si al mobilierului?
Care ar fi magazinul cu cele mai optime preturi?

Multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate spune. Anumite sortimente sunt mai ieftine intr-un loc sau altul. Nu poti decat sa-ti faci o lista cu ce te intereseaza si sa verifici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
nu cred ca exista diferenta prea mare intre preturi, dar totusi s-ar putea sa exista diferenta la marfa, in special la gresie, faianta sau parchet, se poate sa gasesti modele diferite, totul depinde de unde iti place tie, daca ai timp viziteaza 2-3 magazine sa vezi unde-ti plac mai mult modelele afisate pe raft.
Bafta!

| RappaNow a răspuns:

Nu, nu sunt diferențe mari, tot ce e diferit poate este marfa. Și aia trebuie tu să cauți în ce buget te încadrezi și ce vrei să cumperi.