| Nane a întrebat:

Salut, cum pot sa fac sa ma conectez direct la internet? dupa ce pornesc calculatorul trebuie sa scot mufa de la internet din unitate si sa o bag din nou ca sa se poata conecta. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| johanna_7400 a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce o scoti, si o bagi iar se conecteaza singura, daca la tine nu e alta chestie, instaleaza din nou ip'urile si toate alea, apoi dai "connect" depinde pe ce esti.

1 răspuns:
| johanna_7400 a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce o scoti, si o bagi iar se conecteaza singura, daca la tine nu e alta chestie, instaleaza din nou ip'urile si toate alea, apoi dai "connect" depinde pe ce esti.