| Pashca a întrebat:

SAlut, cum pot sa intru in "PhpMyAdmin" pe Xhost, sa ce login si parola trebuie ca-ci nu pot intre in "PhpMyAdmin".
Dau funda/.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca nu ma insel Xhost are cpanel iar daca este asa ai acolo in cpanel PHPMyAdmin asa ca uita-te mai atent la iconite. Cand te-ai logat in cpanel esti deja logat si in PhpMyAdmin cu acel user si parola de administrator. Acuma daca doresti sa-ti faci alte conturi si useri decizia este a ta