| DannyyDanutzz a întrebat:

Cum pot sa sterg datele unui joc din telefon? L-am dezinstalat dar degeaba... cand il descarc tot level`ul ala sad Am dat si reset la telefon si degeaba sad ( Este vorba de Castle Clash ).

5 răspunsuri:
| UnAnonimPrietenos a răspuns:

La "Castle Clash" nu te conectezi cu un cont? Incearca sa-ti fac un cont nou.

| Mario_Iancu_1994 a răspuns:

Intra in setări dai pe aplicatii. Si dai pe castele... Si ștergere date gata
Jocul s-a resetat

| Mario_Iancu_1994 a răspuns:

Intra in setări, in aplicații, dai pe joc si dai ștergere date.

| morgoth a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci... Daca vrei s-o iei de la capat trebuie sa joci pe alt dispozitiv.

| CristiDina158 a răspuns:

Bagi un cont de gmail nou in telefon, intri in serarile jocului si dai swich