| ElShaarawy a întrebat:

Salut.Cum pot scăpa de bing? Îmi apare când dau pe filă nouă,fără a fi în motorul de căutare, vreau să-mi apară ca înainte la chrome cele 9 file cele mai dese pe care intru.Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Si bingul avea acele 8 file... Da sus pe cele 3 linii orizontale(colt dreapta), setari si la cautati alegi google(sau default search). Bafta!

| ElShaarawy explică (pentru AndreiGabi):

L-am pus, e la fel, când apăs pe filă nouă îmi dă să caut pe bing.com straight face

| AndreiGabi a răspuns (pentru ElShaarawy):

Vezi sa nu ai vreun toolbar...control panel, uninstall programs.