| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum sa-mi fac si eu pagina mea de Facebook mai noua... adica am vazut la un prieten cand a intrat pe Facebook ca ii apare prietenii in partea stanga, alte lucruri noi si cred ca merge si mai rapid. Vreau si eu, dar nu stiu ce sa fac si cum sa fac ca sa-mi modific pagina. Are un alt design, cine imi zice cu sa mi-l fac si eu primeste funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Buna! Faptul ca adesea se schimba anumite lucruri pe facebook nu depinde de tine, se schimba singure. O zi buna!

2 răspunsuri:
| Usertpu000 a răspuns:

Cred ca e skin, cauta pe net k sunt multe

| annasit a răspuns:

Se actulizeaza singura. Se poate sa nu mearga din cauza ca ai windows-ul mai vechi sau mai demult instalat