| M371n1s7 a întrebat:

Curat fac 18 ani si vreau sa ma apuc de B si de A2. La scoala la care as vrea sa fac B-ul nu au A2. Vreau sa stiu daca pot face fiecare categorie la cateo o scoala fiecare separate adica B la scoana "x" si A2 la scoala "y". Adica azi sa ma duc sa ma inscriu la scoala "x" pentru B iar peste cateva zile sa ma duc la scoala "y" pentru A2. Vreau sa imi spuneti daca stiti daca pot face asa. Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se poate, n-are importanta cum faci scoala, totul este sa fie facuta.