| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dacă am comandat un coleg și am pus adresa unui prieten și numărul lui ca sa lase curierul coletul la el fiindcă eu nu-s acasă, are ceva? Gen e numele meu și e adresa lui

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa e acum? Comanzi colegii de pe site?

| Bondarel99 a răspuns:

Pe curier il intereseaza sa isi primeasca banii si atat. Atata timp cat ii raspunde cineva la nr ala de telefon si il gaseste acasa, el e fericit.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca are nimic atata timp cat prietenul tau a fost de acord sa ia coletul in locul tau.