| BezeaToxica a întrebat:

Daca imi cumpar un produs de pe eMAG( un telefon) si se strica dupa 7-8 luni(ii se sparge ecranul/ intra apa in el si nu merge), ei tot il vor repara nu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e defectiune de fabricatie si este cuprinsa in garantie, dar il vor repara, daca tu il scapi un apa, il scapi in cap e treaba ta cum il repari

| anonimg a răspuns:

Da, il vor repara; dar in conditiile specificate de tine nu o vor face gratis(ecranul nu se sparge singur, iar apa nu intra singura in el). happy

| Goooogle a răspuns:

Da,e pe garantie, normal.

| tdbmarius a răspuns:

Il vor repara daca inca este in garantie.Trebuie sa se strice in conditiile impuse de ei pe garantie.

| KatPetrova a răspuns:

Daca il strici tu nu ti-l repara ci doar daca e defectiune de sistem