Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut
Daca sunt elev în clasa a11a
(Minor)
Pot merge gratis cu trenul prin toată țara?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Poți

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Da, poti merge gratis cu trenurile de la clasa a 2-a.

| ItachiUchiha69 a răspuns:

Eu din cate știu plătești biletul la jumate ori un sfert din el

| Bertha57 a răspuns:

Da! Poți doar cu un carnet de note avizat de directorul scolii! În clasa a 11 a tot asa făceam și eu, merge și în vacanțe

| Ionutantohi31 a răspuns:

Dacă ești minor asta nu înseamnă că nu trebuie sa plătești, plătești la jumătate de preț în baza carnetului de note sau a legitimației de elev, firește stampilate daca nu sunt stampilate referitor la carnetul de note o sa te de-a jos pentru că nu este valabil