| DimLight a întrebat:

Salut, daca ve pricepeti la ADOBE AFTER EFFECTS (cs6)
vreau sa fac, ex. http://www.youtube.com/watch?v=R8zwbHo1_dI
dar dupa ce tai si lipesc bucatile de film vreau sa transform toate liniile(layerele sau cum s-or numi) intr-unul singur. adica din 3-4 bucati pe 3-4 linii sa am toate bucatile pe o singura linie ca si cum ar fi un singur film, stiti cum?!

2 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Din pacate nu am mai lucrat pe el de foarte, foarte mult timp. Pauzele lungi si dese iti poate da raspunsul. Cauta pe youtube cat mai multe tutoriale. Eu aveam o carte despre aceest program in italiana, este posibil sa gasesti si in engleza. Cautati bine. O zi frumoasa

| Danci_Cristian_1980 a răspuns:

Nu poti, dar le faci asa intro compozitie si apoi daca creezi o noua compozitie din compozitia precedenta....vei avea un singur layer