| dean a întrebat:

Salut, de cate ori intru pe mozila firefox sau internet explorer sa vad video (youtube sau alte site-uri cu video) m-i se blocheaza instantaneu si se stinge automat, pur si simplu apare negru si nu am ce sa-i mai fac decat sa-i dau restart! Am instalat windows-u si aceeasi problema, stie cineva ce ar putea fi? Astept raspunsuri, va multumesc!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Reinstaleaza Adobe flash player si apoi:
Du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setări> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet

| Er1 a răspuns:

Încearcă să instalezi Google Chrome, e de o mie de ori mai bun decât celelalte şi mult mai rapid.

| terts a răspuns:

Mda probabil iti zice crash video sau ceva de genu. probabil ca ai niste virusei frumosi care nu te lasa in pace eu zic sa reinstalezi windowusu sa fie totu fresh, cat ia, o ora jumate, da nu mai ai probleme apoi

| anauta a răspuns:

Si eu am acelasi sfat pentru tine instaleaza-ti google chrome si eu pateam la fel ca tine cand nu aveam google chrome dar acum nu mai am nici o problema