| McCrush a întrebat:

De cateva zile am un router D-link GO-RT-N150. Am avut ceva probleme cu instalarea, dar m-am descurcat, si totul a mers perfect pana ieri, cand mi s-a deconectat brusc. Am incercat sa rezolv problema, dar adevarul e ca nu stiu care e. In loc sa-mi arate iconita de router imi arata Local Area Connection Network. Dispozitivele mele (ipod-ul, telefonul, laptop-ul) imi detecteaza routerul dar nu se pot conecta. Nu pot accesa link-ul routerului... Chiar am nevoie de ajutor! (P.S: Nu stiu daca e categoria potrivita, alta nu am gasit care sa se potriveasca.)

1 răspuns:
| Liposchi_Laurentiu_2000 a răspuns:

Baga user name si parola care o ai pe contractul lor sau suna-i