| CorinaMcCormick a întrebat:

Salut.de curand mi-am facut abonament la cosmote si pana pe 8 ianuarie am putinele minute. dupa 8 o sa am mai multe happy trebuie sa precizez ca am si 2 luni de abonament gratis. si am vrut intr-o zi sa vad cate minute si mesaje mai am. fratele meu mi-a zis sa trimit mesaj la 1515 dar mi-au zis ca serviciul este valabil dupa ce o sa platesc prima factura. Chiar vreau sa stiu cate minute mai am. nu vreau sa fac cost. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| cici a răspuns:

Asa este la cosmote. n-ai ce face, astepti prima factura sau suni la relatii clienti 1234si astepti sa vb cu un operator

2 răspunsuri:
| grasu94 a răspuns:

Ca sa afli cate minute ai dai 123*1#

| CorinaMcCormick explică:

Pai chiar asta o sa fac laughing
chiar daca am incercat tot ce stiam
si am sunat si la 1234 si nu am obtinut nimic happy
multumesc oricum