| CuTup3u a întrebat:

de o viata imi fac freza in sus, dreapta... acum m-am hotarat sa mi-l dau intr-o parte, il am destul de mare dar imi sta lasat in jos, cu ce sa dau (gel,spuma, fixativ, ceara) ca sa imi tea cum trebuie, intr-o parte si putin in sus... vreau sa stiu ori ce detalii pentru aceasta freza, cand dau cu gel mi se lasa tot in jos lipit de pielea capului sau drept in sus, sper ca intelegeti ce vreau sa zic

1 răspuns:
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Fixativ dupa cum spune si numele ti-l fixeaza daca e de calitate