| Just4Joker a întrebat:

Din nou, in dilema laughing
Ce sa aleg dintre un Joypad Xbox 360 + NFS Hot pursuit (2010, xbox 360) si Skyrim(xbox 360)?
Am multe jocuri care se pot juca multiplayer, dar n-am al doilea controller. Jocuri gen Gears Of War 2, Halo 3, WWE'12, Driver san francisco etc...

2 răspunsuri:
| Costea_Ionut_1992 a răspuns:

Pai am nfs hot pursuit 2 pe pc se e foarte naspa de eu as alege skyrim e un joc epic si daca stii sa il joci nu te plictisesti deloc

| xWhistle a răspuns:

Pai Joypad-ul Xbox 360 + NFS.De Skyrim iti garantez ca te plictisesti repede.tongue Sper ca te-am ajutat!