| DaviddRO5572 a întrebat:

Salut. Eu astazi am lipsit de la scoala deoarece ma simteam rau. Trebuia sa prezint un proiect pentru istorie pe care il facusem eu si il detineam. Facusem in echipa cu vreo 3 colegi si toti am primit 4 din cauza ca am lipsit eu, cel care aveam proiectul. Colegii mei i-au spus dnei prof ca ma simteam rau dar a durut-o fix undeva. E legal asa ceva?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este legal.
Du-te maine, vorbiti toti cu dirigintele si arata-i ca proiectul este facut si acesta poate vorbi cu profesoara de istorie sa va anuleze notele.