| RazzyFUnik a întrebat:

Salut exista vreun program prin care pot vedea posturi tv din Ro pe internet live? multumesc

7 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Daca iti instalezi un sistem Ubuntu ( www.ubuntu.com ) exista o aplicatie TV Maxe facuta de un roman. Ai acolo toate posturile TV romanesti si cele radio fara sa mai cauti site-uri care transmit vreo emisiune. Chiar daca ai Windows poti avea 2 sisteme de operare si alegi unul dintre ele la bootare. De aceea iti recomand instalarea Ubuntului. ( un alt avantaj : in cazul virusarii Windowsului ti-ai putea salva fisierele prin intermediului Ubuntului )

| salomeea27 a răspuns:

Www.linkonlinetv.ro trebuie deschis on iExplorer

| MrOvidiu a răspuns:

Http://www.sopcast.org/ programul cu care vezi
http://www.ro-tvonline.com/ siteu cu programe
Iti trebuie Internet Explorer

| didutu_6969 a răspuns:

Eu ma uit de pe un site... dar trebuie sa ai shopcast instalat site-ul e www.cool-tv.ro

| Gethost_Inviatapenet_1990 a răspuns:

Da TV wave sau poti vedea direct pe acest site http://www.inviatapenet.gethost.ro