| ÎnȚeLePTU1 a întrebat:

Imi puteti recomanda un program care sa fie simplu in domeniu de editat video/foto, nu prea le am cu Sony Vegas, ceva simplu sa ii dai de cap repede daca se poate, funda pentru un program bun si cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Daca ai XP dai pe Start->Programs->Windos Movie Marker e usor de folosit dar nu are asa performanta ca Sony vegas e ceva usor de folosit bafta. Sper ca te-am ajutat.

| ArthurKn a răspuns:

Pe bune? Sony Vegas este unul dintre cele mai usoare editoare video.
Foloseste Camtasia Studio (mai usor ca SV si cred ca putin mai greu ca Movie Maker)
Alte programe de editare video : Premiere Pro\Cyberlink PowerDirector\ si erau mai multe dar nu-mi mai aduc aminte la ora asta.