| byka a întrebat:

Imi puteti spune, sau daca stie cineva, cum pot sa dau niste gauri la curea, va rog mult de tot!

Răspuns Câştigător
| marcel1971 a răspuns:

Daca cureaua e de piele e pacata sa o strici cu un cui inrosit in foc, mai bine fa un efort si du-te la piata unde se vand tot felul de articole si cauta un stand unde sunt de vanzare scule. Acole trebuie sa gasesti si o scula speciala pentru dat gauri la curele, se numeste preducea parca, eu acolo am gasit si am luat mai multe marimi. Insa daca cureaua e musama atunci pune cuiul la inrosit!

4 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Cu foarfeca

| Alina a răspuns:

Ia o sulita din aia de frigaruie laughing pune-i varful in foc si tine-l un pic ca sa se incinga, iar apoi da gaura happy

| adinescu a răspuns:

incalzesti un cui la flacara si dai gaura sau du-te la o marochinarie