| AlexandruPorfir a întrebat:

Salut! În urma cu câteva ore mi-am cumpărat un abonament de 2 zile de pe Linkvertise și când am intrat în contul George îmi spune "status blocat". Mai poate lua bani de pe card site ul de acum?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Despre platforma Linkvertise userii pe net spun ca este un fel de scam
pentru a afla informatii ce tin de contul tau bancar, recomand sa iei legatura cu suportul BCR, poti intra si discuta prin asistentul ADA, scrii de mai multe ori si ceri cu un operator uman;)
sau la pagina lor de contact https://www.bcr.ro/ro/contact