| BezeaToxica a întrebat:

Joc League of Legend de ceva timp si mereu cand incep sa joc merge foarte ok dar in timpul jocului peste vreo 10-15 minute se blocheaza dintr-o data, si daca nu sting pc si sal repornesc nu pot continua jocul. Vreau sa stiu si eu daca pot face ceva sa nu imi mai faca asa sau sa imi ziceti un joc gen LoL sau Metin2 dar mai mici care sa nu se blocheze.
P.S. Grafica este la miniiiim!

1 răspuns:
| celuken a răspuns:

Incearca League of Angels
http://loa.r2games.com/
Stiu ca se mai bloca si la League of Angels probabil din cauza graficii prea mari. Daca se blocheaza si la jocul asta atunci inseamna ca calculatorul tau nu suporta asa jocuri mari.Salut si Numai bine iti doresc:)