| GeorgeGabriel a întrebat:

la ce numar sun ca sa pot transfera credit de pe o cartela pe alta(orange pe cosmote)

4 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Nu poti transfera decat de pe Orange pe Orange si cosmote pe cosmote.nu merge de pe cosmote pe Orange sau invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a transfera credit de pe o cartela Orange pe o alta cartela obligatoriu Orange, tastezi:
*100#
- din meniu alegi ramura 5 ( Credit si Reincarcare ) si apesi OK
- din ramura aceasta alegi ramura 4 ( Transfer credit ) si apesi OK
- confirmi prin apasarea tastei 1 ( Continua ) si apesi OK
- apesi tasta 1 ( valori disponibile pentru transfer ) si apesi ok, aici vezi cat credit poti transfera, apoi restul este destul de usor de aici.
-

| natalya27 a răspuns:

Eu nu-s tiu sa poti face asa ceva. daca afli ca se poate face asa ceva... anunta-ma pls si pe mine:phappy

| mariusradu a răspuns:

200 :* funda?