| BezeaToxica a întrebat:

Lamuritima si pe mine cu ceva. Am un abonament la Vodafone de 1 an si am primit un mesaj cum ca pot avea un Smart mini.
Uitati mesajul: " E timpul pentru un Smartphone! Vino acum in magazinele Vodafone si au Smart Mini de la 1 euro+ Cadou 2014 minute nationale + 2014 MB.
Vreau sa stiu daca 1. pot cumpara un smart mini cu 2-3 euro(cum zicea mai sus) si 2. daca mai pot da niste bani si sa i-au altul mai bun! Funda mare pentru primul raspuns!

1 răspuns:
| Blaesar a răspuns:

Da pentru amandoua, cu prelungirea abonamentului, sau, la abonament nou. Poti prelungi abonamentul actual daca iti expira in curand. Link:
https://www.vodafone.ro/......ele/smart/