| best4ever a întrebat:

ma poate ajuta cineva? Am un telefon LG GU230.Pana acum a mers bine, dar de ieri, cand incerc sa ascult muzica, merge 30 de secunde, apoi imi apare,, eroare de expirare"...stie cineva din ce cauza?

2 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Icearca sal reformatezi sa revi la setarile din fabrica iar codurile le gasesti pe net daca in cartea lui nu ti le da

| mgf2768 a răspuns:

Pana la urma a gasit cineva o rezolvare?
Resetarea telefonului nu are niciun efect. Problema persista. Cred ca e o "boala" a telefoanelor LG. Al meu e LG T385 sad Alte solutii?