| BlackManJe a întrebat:

Mi-am cumparat azi un aparat foto Canon PowerShot A810, si cand fac o poza vreau sa imi apara data si ora. Cum fac asta? Uitati aici si o poza cu aparatul: http://www.ephotozine.com/......iew-19590.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Sa stii ca nu toate aparatele au optiunea asta. daca esti sigur ca al tau o are trebuie sa intri in aparat la meniu-setari si cauti acolo, in principiu trebuie sa ai variante de ales, daca vrei data completa, cu zi luna an, sau numai ziua si ora etc. carte tehnica nu ai?

| BlackManJe explică:

Daca nu merge poza dati add la micut_9833