| cr1571n3l a întrebat:

Salut mi-am cumparat o placa video Radeon 9550 cu 256 mb, e noua am luato din cutie, am pus-o pe placa de baza si am conectat cablul de la monitor si cand aprind Calculatorul nu imi apare nimic doar cand conectez cablul la placa video VGA interna numai atunci se vede, ce sa fac? trebuie facut ceva din BIOS sau sa instalez driverul?

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Trebuie sa intri in bios si sa setezi ca placa video sa fie cea noua pentru ca setarea standard este pentru placa onboard!