| Aba123 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un hanorac negru si de cate ori il port lasa niste scame peste hainele care le-am pe subt hanorac, scamele sunt vizibile.
Ce pot face sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Probabil ca hanoracul este dintr-un material care lasa scame, de obicei ar trebui sa te uiti la aspectul asta cand cumperi ceva, si eu mai fac greseala asta, dar daca vad ca lasa scame nu mai port acea haina, mi se pare oribil.

| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

întorci hanoracu pe dos si il faci cu o lama de ras, adica il "bărbierești"

funda?

| ZXGeo a răspuns:

Poti sa nu mai iei nimic pe dedesubt