| Cogiak01 a întrebat:

Salut, mi s-a ars pistolul de lipit, si nu mai am cu ce sa lipesc niste fire... Va rog ajutati-ma daca stiti cu ce mai pot lipi cateva fire. :-(

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Fie iti cumperi altul, sunt chiar si la 10 ron fie ca solutie temporara cu grija sa nu te arzi poti incerca sa incalzesti la aragaz tinand cu patentul niste sarma de cupru si sa ai aproape ce doresti sa lipesti. Grija sa nu picure pe tine/ceva cositorul, nu imi asum raspunderea.

1 răspuns:
| Cogiak01 explică:

Mersi