| BlackManJe a întrebat:

Mi s-a stricat pc-ul, si ma plictisesc foarte tare. Ce pot sa fac sa nu ma mai plictisesc. astept sugestii.

8 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Repara-ti PC-ul straight face

| Kyrie a răspuns:

Iesi afara, prinde-te de o bara si fa vreo 90 de tractiuni pe serii macar dupa care alearga vreo 10 km si apoi cheamati un vecin sa-ti repare PC, ii dai 50 de lei si asta e laughing

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

laughing citeste o carte, fa-ti un cont pe ce vrei u...joak-te afara, rapara-ti pc-ul, joak-te cu prietenii tai, plimba-te...momentan sunt in pana de idei, daca imi mai vin idei revin tongue laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Sugestia mea este sa te duci prin parcuri cu prietenii, sa jucati diverse jocuri...Sa te dai cu scheboard-ul sau cu rolele (depinde cum este afara). Daca esti inchis adica stai prea mult la PC, incearca sa te distrezi si cu alte actiuni. Sper ca te-am ajutat.happy

| Baris123sefu a răspuns:

Plimbate cu bicicleta,
uitete la TV,
joacate la telefon pe jocuri

| BissiBee a răspuns:

Sa iesi cu prietenii, sa citesti, sa iesi sa te plimbi, sa asculti muzica etc:*

| voiebuna11 a răspuns:

Practica un sport cv: de ex Tenis de masa iti dezvolta reflexele si este destul de distractivwinking sau fotbal sau orice altceva... Uita-te la un film sau creeaza un anime funny joacate un joc pe gustul tau... sper ca ti-am fost de folos!

| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Du-te in sala de jocuri frate happy