| Dumytrel_Dumyy_1990 a întrebat:

Mi-se potriveste placa video Ati Radeon X1550 la :
placa video : Intel(R) 82945G Express Chipset, procesor : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160, rami : 2 gb, placa de baza : ConRoe 1333-D667? Cel mai rapid raspuns funda.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai bine zi-mi ce model de placă de bază ai și x1550 este pci express sau vga specifică

| dracu14 a răspuns:

Da,merge pe ea, si eu tot ati radeon x1550 am si e o placa bunicica, ruleaza si jocurile aparute recent la detalii low sau medium

| Trynda a răspuns:

E ok pentru un inceput. Iti merg la medium multe jocuri. Nu e o problema.

| Dumytrel_Dumyy_1990 explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri happy Si azpure este PCI happy