| rRamses a întrebat:

Salut, nu sunt din Bucuresti si as dori sa iau tramvaiul de la basarab pana la afi palace, dar nu stiu ce tramvai.Am auzit ca 35 pot lua spre afi si 1 inapoi la basarab. Imi poate spune cineva mai exact care?
Funda cui ma lamureste.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Da, 35 e bun. Are capatul la gara Basarab, deci nu il poti lua decat o singura directie. Cred ca sunt 5 statii pana la AFI. Tot cu 35 te intorci la gara Basarab. 1 trece peste pasaj, nu stiu daca e comod sa il iei pentru gara, nu am mai trecut de mult pe acolo.