| BezeaToxica a întrebat:

O unitate pc ca (http://www.evocomputers.ro/......4bit-.html ) ar merge jocuri ca League Of Legend pe medium sau Need For Speed MW 2012 pe medium, etc?
Dar daca ii mai pun inca 2 GB Ram merge?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Lol ar merge, NFS mw 2012 nu stiu sa-ti zic sigur. Din cate ma gandesc daca-i dai detaliile destul de joase, da, s-ar putea sa-ti ruleze.

2 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

GeForce 210 e cam praf, GeForce GTX 600 sau 700 daca il iei pentru gaming.

| Kelton27 a răspuns:

GeForce GTX 210 da e praf, iti recomand GeForce GTX 630 Pentru jocuri, Si cred ca da iti va merge daca ii mai pui 2 GB Ram