| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni!
Daca e cineva care e student/ta la FJSC Bucuresti, am mare nevoie de un nr de contact al administratorului complexului de camine ce tine de acea facultate. Daca ma poate ajuta cineva il/o rog sa ma contacteze in privat. Nr de telefon de la administratia centrala nu-mi trebuie, l-am gasit pe net si nu am rezolvat nimic pe acea cale...
Sunt aproape disperat, am nevoie urgent sa ajung in contact cu cineva responsabil in acest domeniu.
Multumesc anticipat si o zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca te-ar putea ajuta vreun student la fjsc!---n-are cum sa afle, inainte de a se anunta oficial, care dintre multele camine ale Universitatii Bucuresti vor fi ocupate de catre studetii fjsc in anul universitar 2016-2017. Pentru fiecare an universitar, Comisia centrala de cazare nominalizeaza caminele si stabileste numarul de locuri/camin ce urmeaza a fi repartizat fiecarei facultati din cadrul universitatii.Si tot pentru fiecare an universitar in parte, Comisia de cazare din facultate nu face decat sa repartizeze locurile primite in fiecare camin arondat.

p.s. Daca crezi ca-ti pot fi de ajutor vezi, in link, lista caminelor universitatii (adresa, nume administrator/camin, numere de telefon :http://www.unibuc.ro/......cureti.php