| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut prieteni, va cer ajutorul pentru a-mi raspunde in legatura cu aceasta firma de recrutat oameni pentru munca in strainatate, firma se numesc Sc Developing Paid Jobs Srl as vrea sa stiu daca este cineva care a mai fost la aceasta firma si a depus actele si a reusit sa plece. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Zzu123 a răspuns:

Nu stiu firma in cauza,dar in mare parte firmele care iti cer comision inainte, nu sunt de incredere. Am foarte multe cunostinte care au platit comisionul inainte, si dupa s-au trezit ca firma respectiva si-a mutat biroul sau nu mai exista
daca nu iti cere nici un comision inainte, nu ai nimic de pierdut, dar daca cere, sfatul meu este sa nu platesti

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

E teapa, uita-te la ultimul comment postat pe pagina asta -
https://www.craiovaforum.ro/......62695.html

| ALEXXXL19 explică:

In cazu de am depus actele si am platit acea suma se mai poate recupera? bani